Hlavní menu
· O nás
· Odkazy
· HAFFO
Nejbližší akce
Žádná akce v následujících 40 dních
Nejnovější komentáře
[novinky] GRAN SASSO 2022
Napsal Luki v 23 říj : 22:32
Krása!Hanka

[novinky] Neofiko HISmaratón
Napsal Dája v 22 zář : 09:09
Co je pro me Hismaraton? Mnoho let budovana znacka [ více ... ]

[novinky] Letní dovoUheráci 2021
Napsal Štěpuch v 06 úno : 21:00
Paráda, La Saume čirá nádhera !!!

[novinky] Letní dovoUheráci 2021
Napsal Tom v 23 led : 21:43
Bomba, super a navíc jste to dobře podrtili.

[novinky] ŽULA KAM SE PODÍVÁŠ
Napsal Tom v 23 led : 21:13
nádhera


Kontakt
HOVRCH, z.s.
Železova louka 68
549 01 Nové Město nad Metují
IČ: 04700881
číslo účtu: 2600928477/2010

Email: karborund@centrum.cz
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:


Pamatuj si mě

[ ]
Online
Hostí:4
Členů:1, cgrim
Na této stránce:2
Členů: 1196, nejnovější: Jannajkq
Hledat Horolezecký oddíl Vrchoviny
Anketa

Kterého zvířete se cestou do skal bojíš nejvíc?


Klíště

Medvěd

Had

Policajt

Ochránce přírody

Turista ze sousedního státu

Úraz

HOVRCH Junior Repre 2021
Petr, Úterý 02 listopadu 2021 - 17:05:41 // Komentáře:2


Mistrovské tituly a zlaté medaile pro HOVRCH.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pokud cokoliv děláte s radostí a láskou, jde to vždy tak nějak lehčeji a v pohodě. A pokud se to týká sportu, platí to dvojnásob. Zlepšujete se, posouváte si hranice, baví vás to. Baví vás dokonce i ta obrovská dřina, která je s vrcholovým sportem a tréninkem spojena. A pokud se dostaví následně úspěch a splníte si svůj sen, je to ta správná odměna za veškerou tu energii, kterou vkládáte do plnění svého cíle. A týká se to samozřejmě i sportovního lezení. Letošní rok jsme měli všichni možnost tento krásný sport sledovat v jeho premiéře na Olympijských hrách v Tokiu a byl to obrovský zážitek. I když nebyl okořeněn odměnou v podobě medaile, kterou jsme všichni našemu Adamu Ondrovi moc přáli.

Ale ta správná odměna v podobě medailí a titulů se v letošním roce povedla našim mladým závoďákům.  Adam Paar (11 let) je pro rok 2021 dvojnásobným mistrem ČR v kategorii U12 do dvanácti let v disciplínách lezení na obtížnost a bouldering. V boulderingu byl zároveň vyhlášen vítězem českého poháru, v kterém dokázal vyhrát všechny závody. Dokonce se mu povedlo obsadit třetí místo na MČR na rychlost v Brně, i když se na tuto disciplínu vůbec cíleně nepřipravuje. Natálie Paarová se stala, stejně jako její bratr dvojnásobnou mistryní ČR roku 2021 v disciplínách bouldering a lezení na obtížnost, zároveň je vítězkou českého poháru v boulderingu v kategorii U14 do čtrnácti let. Lukáš Uherec se stal v letošním roce dvojnásobným vícemistrem v boulderinku a v lezení na obtížnost, zároveň obsadil celkově druhé místo v českém poháru v boulderingu.

Za tyto skvělé výsledky, ale zároveň za jejich neuvěřitelnou píli a snahu splnit si své sny, jsme na ně hrdí a pyšní. Tak, jako jsme měli možnost vidět Adama Ondru v Tokiu, třeba budeme mít možnost někdy v budoucnu na jiné Olympiádě nebo MS vidět některého ze skvělých dětských závodníků z oddílu HOVRCH v Novém Městě nad Metují. Moc jim přejeme, aby se i nadále věnovali našemu krásnému sportu s radostí a láskou jako doposud. A aby i nadále měli tyto krásné úspěchy, jak při závodním lezení, tak při posouvání svých hranic na opravdových skalách.

Za HOVRCH trenéři Ruda a Míra
 
 


2021_hjr_002.jpg
OlomoucOlomoucOlomoucMČR BrnoMČR BrnoMČR BrnoMČR Slaný
Teplice


Foto zdroj: ČHS, Petr Chodura
Rudolf Paar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
...
- - - - -